SMS ile Kredi Başvuru Alan Bankalar Listesi

8
sms ile kredi veren bankalar
sms ile kredi veren bankalar hangileridir

2020 yılı itibariyle SMS ile kredi alınabilecek bankalar tarafından ilan edilen SMS hattı numaraları ve bunlara nasıl SMS gönderebileceğinizi anlatan bir yazı derledik. SMS ile kredi başvuru yapmak kendi adına kayıtlı cep telefonu olan herkes için son derece kolay. Ayrıca SMS ile yapılan kredi sorgulaması bankalar tarafından anında cevaplanıyor.

SMS İle Nasıl Kredi Başvurusu Yapılır?

Bankalara SMS yolu ile kredi başvurusunda bulunmak için bankaların ilan ettiği SMS hatlarına kısa mesaj atmak gerekiyor. Burada bankalar esasen sizin TC numaranız üzerinden hızlı bir şekilde kredi notu sorgulaması yaparak kendi belirledikleri kriterlere göre kredi başvurunuza olumlu veya olumsuz cevap veriyorlar.

Yapı Kredi Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası SMS kredi başvuru hattı üzerinden banka müşterileri bankaya gitmeden kredi kullanabilir. Bunun için müşterilerin 4411 numaralı hatta arada boşluk bırakarak Bireysel, TC kimlik numarası ve kredi tutarını yazması yeterli.

Denizbank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank tarafından kullanılan SMS kredi imkanından yararlanmak isteyenlerin 3280 numaralı hatta sadece TC kimlik numarasını yazarak mesaj atması gerekli.

Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası’nın kredi başvurusu aldığı SMS numarası 3390. SMS ile kredi kullanmak isteyen kişilerin bankanın 3390 numaralı kredi SMS hattına arada boşluk bırakarak TC kimlik No, kredi tutarı ve aylık gelir bilgisini yazıp mesaj atması yeterli.

Ayrıca esnafa kefilsiz kredi veren bankalar hakkında bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası SMS kredi numarası üzerinden krediye başvurmak için 4747 numaralı kredi SMS hattına arada boşluk bırakarak KREDİ, TC kimlik No, kredi tutarı bilgilerini yazdıktan sonra kısa süre içinde başvuru sonucunuzu öğrenebiliyorsunuz.

sms ile kredi nasil alinir
sms ile kredi veren bankalar

Odeo Bank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeo Bank SMS kredi hattı üzerinden kredi başvurusu yapmak için 8444 numaralı hatta arada boşluk bırakıp KREDİM ve TC kimlik numarası yazmak gerekiyor.

Akbank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank tarafından kullanılan SMS kredi başvuru numarası üzerinden bankaya gelen kredi başvurularının onaylanması halinde müşteri en yakın banka şubesine talep edilen evraklar ile başvurarak kredi kullanabiliyor. Bunun için kişilerin bankanın 4425 nolu SMS hattına KREDİ ve arada boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazmaları ve mesaj atmaları gerekli.

TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB SMS hattı üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenlerin bankanın 4466 numaralı hattına cep telefonlarından sadece TC kimlik No yazarak mesaj atmaları gerekiyor.

HSCB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSCB SMS kredi başvurusu numarası üzerinden gelen kredi taleplerini dakikalar içinde değerlendirip hemen kredi başvurusuna olumlu veya olumsuz cevap verebiliyor. Bankaya SMS yoluyla kredi talebi yapmak için 4499 numaralı hatta boşluk bırakıp KREDİ ve TC kimlik numarası yazmak yeterli.

İş Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası SMS kullanarak kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için banka ihtiyaç kredilerine SMS ile yapılan başvurulara onay verebiliyor. Bunun için 4402 ye aralarında boşluk bırakarak NAKİT, TC kimlik no, kredi tutarı ve aylık gelir yazıp

QNB Finansbank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank için SMS ile kredi başvuru yapan banka müşterileri; şayet SMS ile kredi başvuruları onaylanırsa kredilerini yine şubeye gitmeden kullanabiliyor. QNB Finansbank’a kredi başvurusu yapmak için bankanın 5030 numaralı SMS hattına sadece TC kimlik no ve Kredi yazarak mesaj atması yeterli.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Lütfen adınızı yazın